Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Радник Залужного очолив Aмерікан Юніверсіті Київ

Деніел Райс очолив Aмерікан Юніверсіті Київ

Деніел Райс очолив Aмерікан Юніверсіті Київ

Aмерікан Юніверсіті Київ (AЮK), перший в Україні університет, що працює за американськими навчальними програмами та стандартами, призначив Деніела Райса на посаду президента. Про це АЮК повідомив у пресрелізі.

Що відомо про Деніела Райса

  1. Деніел Райс – управлінець із досвідом у стратегічному плануванні, фандрейзингу, маркетингу та освіті.
  2. Радник генерала Валерія Залужного, головнокомандувача ЗСУ.
  3. Колишній офіцер піхоти армії США, нагороджений відзнакою «Пурпурове серце». Він активно розповідає та пише про війну в Україні, виступає за додаткові системи озброєння, має тісні контакти у військовому керівництві США та України.
  4. Має багаторічний досвід керівної роботи як президента й співзасновника Thayer Leadership у Вест-Пойнті, компанії з розвитку лідерства із широким колом корпоративних клієнтів, яка входить до 40 найкращих компаній світу в цій галузі.
  5. Освіта: ступінь бакалавра з національної безпеки у Вест-Пойнті, ступінь магістра з бізнес-адміністрування в Kellogg Graduate School of Business of Northwestern University, ступінь магістра маркетингу в Medill School of Journalism у Northwestern і ступінь магістра в галузі освіти. Зараз він здобуває ступінь доктора наук із лідерства в University of Pennsylvania.
  6. Райс має літературні нагороди за свої твори, часто виступає на CNN, FOX News та в інших міжнародних медіа.

На посаді президента АЮК Деніел Райс відповідатиме за стратегічне управління університетом, створюючи інноваційне академічне середовище, орієнтоване на дослідження, зі значним соціальним і економічним впливом на Україну та її майбутніх лідерів.

Він планує співпрацювати з урядом та міжнародними організаціями для розвитку нових партнерських ініціатив у сфері освіти, досліджень і просування України та її академічного потенціалу у світі.

Пан Райс також відповідатиме за розвиток та розширення університету через відкриття нових шкіл і програм. Восени 2022 року, в умовах війни, АЮК почав перший навчальний рік за 5 програмами:

  • 3 бакалаврськими (Global Management, Business Administration, Software Engineering);
  • 2 магістерськими (Global Management, Software Engineering).

У 2023 році АЮК запускає ще 4 програми:

  • 2 бакалаврські (Data Science і Marketing Science);
  • 2 магістерські (Global Technnology and Development і Technology Leadership and AI).
Quote«Ми раді вітати нового президента Дена Райса, бажаємо йому успіхів у подальшому розвитку університету та об’єднанні людей для навчання, співпраці та досягнення значного економічного впливу», – прокоментувала Ненсі Гонзалес, виконавчий віцепрезидент і ректор Arizona State University.
Quote«Пишаюся тим, чого ми змогли досягти, а це – запуск п’яти академічних програм, забезпечення стипендіями всіх наших студентів і створення команди міжнародних викладачів», – підкреслив Рік Шенгроу, перший президент — засновник АЮК, передаючи свої обов’язки пану Райсу.
Quote«З гордістю приєднуюся до команди й готовий зробити свій внесок у зростання, розвиток і післявоєнне майбутнє України. У рамках моїх обов’язків в АЮК планую збільшувати стипендії для перспективної молоді з України, приділяючи додаткову увагу дітям загиблих українських воїнів, українським ветеранам і пораненим воїнам», – зазначив Деніел Райс, вступаючи на посаду.

Aмерікан Юніверсіті Київ (www.auk.edu.ua) – перший приватний університет в Україні, який працює за стандартами американської освіти завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки. В Україні партнерами-засновниками AЮК є: EPAM Systems, BGV Group Management, Academy DTEK, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини