Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Цукерберг розповів про плани на найближчі 10 років: допомога малому бізнесу, молоді політики та клімат

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Засновник найбільшої соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг розповів про плани на найближче десятиліття. Зокрема, більше уваги буде приділятися збільшенню кількості молодих політиків у світі, проблемам клімату, освіти та охорони здоров'я.

Про це він написав на сторінці у своїй соцмережі.

Якщо раніше Цукерберг концентрувався на короткострокових задачах, то на рубежі нового десятиліття він волів би ширше поглянути на перспективи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Facebook продовжить робити ставку на допомогу малому бізнесу, який може за невеликі гроші створювати сторінки та безпосередньо спілкуватися з покупцями, що раніше було доступно лише великим компаніям, і обіцяє розширити можливості приватних підприємців.

За словами творця соцмережі, Facebook було задумано як спосіб дати міленіалам говорити про важливі для них проблеми, але ці зміни ще не почали діяти.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На думку Цукерберга, з розширенням соціальних кордонів людям часто буває складно відчути свою унікальність, зазначає він. Однак технології віртуальної реальності допоможуть людям жити там, де їм хочеться, без необхідності переїжджати у великі міста в пошуках роботи.

Глава Facebook також визнав, що великим компаніям часто доводиться лавірувати між свободою слова та безпекою, між правом на приватне життя та охороною правопорядку.

Контекст. У грудні компанія Facebook визнала, що може визначати місце розташування навіть тих користувачів, які забороняють таку можливість, і що використовує це для таргетованої реклами та боротьби зі зламами акаунтів.

Угорське агентство з питань конкуренції нещодавно оштрафувало Facebook на $4 млн за те, що компанія ввела в оману користувачів, заявивши, що її послуги є безкоштовними. На думку угорських захисників прав споживачів, послуги соцмережі зовсім не безкоштовні, оскільки на основі особистих даних користувачів їм надають рекламу.

Коментарі

Всі новини