Спальні райони придбають нове значення. Білл Гейтс припустив, як зміниться світ після ковіду

Фото: Gates Notes

Фото: Gates Notes

Засновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що пандемія коронавірусу кардинально змінить способи ведення бізнесу і підходи до роботи. У своєму новому подкасті він припустив, що людство чекають 7 глобальних змін, повідомило видання Inc.com.

1. Дистанційні зустрічі стануть нормою

«Але я мушу поспішати туди фізично?» Тепер нам дозволено питати про це», — сказав Гейтс, додавши, що ця тенденція торкнеться як робочих зустрічей, так і особистих контактів.

2. Софт буде розвиватися краще і швидше

«Коли все це тільки почалося, програмне забезпечення було незграбним. Але тепер люди використовують ці інструменти, і в майбутньому вони будуть здивовані, наскільки швидко можна буде впроваджувати інновації за допомогою ПЗ».

Telegram Logo

3. Компанії почнуть ділити офіси

«Я думаю, люди будуть менше ходити в офіс. Ви можете навіть ділити офіси з компанією, співробітники якої приходять в інші дні, коли ви працюєте віддалено».

4. Люди перестануть прагнути в крупні центри і зможуть вибирати, де їм жити

Удаленка вплине і на те, як організовані наші спільноти, вважає Гейтс. Великі центри перестануть мати такий вплив, як раніше, а спальні райони придбають нове значення.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

5. Люди будуть менше спілкуватися з колегами

Новий режим роботи і життя виведе на перший план спілкування у «внутрішньому співтоваристві» — тепер можна приділяти більше часу і енергії спілкуванню з друзями, родиною та знайомими за інтересами.

6. Світ ще довго не повернеться в норму

По-справжньому впоратися з пандемією вдасться тільки після того, як коронавірус вдасться взяти під контроль у всьому світі, і вакцина стане доступна всім.

7. Наступна пандемія буде не такою страшною

«Наші інструменти тестування стануть набагато краще. Вдруге ми не будемо такими дурними», — робить висновок Гейтс.

Додатково. Білл Гейтс упевнений, що для перемоги над пандемією коронавірусу людству необхідно або залишатися вдома, або носити маски. Тих же, хто нехтує масками, він порівняв з нудистами.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини