Facebook Pixel

Без кредитів та техдопомоги. Нові санкції США проти РФ набули чинності

Нові санкції, введені США проти Росії за отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, набули чинності. Про це інформує DW.

Другий пакет обмежувальних заходів офіційно набув чинності у понеділок, 26 серпня, та був занесений до Федерального реєстру США.

Адміністрація США не тільки ввела санкції, але і закликала міжнародні фінансові організації відмовитися від надання та продовження будь-яких кредитів для Росії, а також фінансової і технічної допомоги.

Telegram Logo

Вашингтон також заборонив американським банкам брати участь у первинному продажу суверенного боргу не в рублях і надавати нерубльові кредити російському уряду.

Обмеження також стосуються ліцензування експорту товарів і технологій, що контролюються міністерством торгівлі США в рамках боротьби з поширенням хімічної і біологічної зброї.

Контекст

  • Перший пакет санкцій відносно Росії США ввели у серпні 2018 року. Обмеження включали в себе заборону на поставки в РФ товарів та послуг для оборонного сектору, на експорт товарів військової галузі, а також на видачу кредитів та надання РФ фінансової допомоги.
  • Сергій Скрипаль та його дочка Юлія були отруєні в березні 2018 року в британському Солсбері. За версією слідства, отрута — нервово-паралітична речовина «Новачок» — був нанесена на двері будинку Скрипаля.
  • Про продовження пакету санкцій США щодо РФ через справу Скрипалів Держдепартамент США оголосив 2 серпня 2019 року.
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини