Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Банкрутство банків стане незворотнім процесом — законопроєкт

Віктор Новіков. Фото: «Мінфін»

Віктор Новіков. Фото: «Мінфін»

За підтримки експертів МВФ завершується робота над змінами до законодавства про банкрутство банків, якими буде заборонено повертати неплатоспроможні банки колишнім власникам. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізосіб Віктора Новікова.

Пропонується скоротити ланцюжок судових розглядів між державою і ексвласниками банків — подібні справи буде розглядати відразу Верховний суд.

При цьому суд не зможе заборонити Фонду гарантування продавати активи банків, навіть якщо згодом визнання їх неплатоспроможними було визнано незаконним. Замість цього держава виплатить компенсацію колишнім власникам.

Додатково

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • Кабмін 20 листопада призначив незалежних членів наглядових рад Ощадбанку і Укрексімбанку замість тих, в узгодженні яких раніше Нацбанк відмовив.
  • Національний банк програв PricewaterhouseCoopers справу про виключення останнього з реєстру фірм, які мають право на проведення аудиту банків.
  • Банки державного сектора за підсумками трьох кварталів 2019 року отримали 30 млрд грн прибутку. Це в два рази більше, ніж за весь минулий рік.

Коментарі

Всі новини