Facebook Pixel

У всіх областях України застосовано аварійні відключення світла

У всіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень. Споживачів заживлюють за резервними схемами. Насамперед електроенергія подаватиметься на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні. Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

Quote«Через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів найближчої доби це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі», — йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що після масованого ракетного удару 5 грудня енергосистема України зберегла свою цілісність і далі синхронно працює з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади «Укренерго» разом із колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей.

Раніше в ДТЕК повідомляли, що графіки стабілізаційних відключень поки що не діють. Екстрені відключення діяли на Київщині, Днепропетровщині та Донеччині.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉