Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Попиту немає: Apple урізала цьогоріч план із випуску нових iPhone на 3 млн – ЗМІ

Apple випустить на 3 млн менше iPhone 14 у 2022 році – Bloomberg. Фото: Flickr

Apple випустить на 3 млн менше iPhone 14 у 2022 році – Bloomberg. Фото: Flickr

Американський техногігант Apple вирішив скоротити випуск iPhone 14 цього року принаймні на 3 млн одиниць. Причини – слабкий попит і пандемія коронавірусу в Китаї, пише Bloomberg.

Очікується, що замість запланованих 90 млн одиниць компанія випустить 87 млн або менше. Співрозмовники видання стверджують, що головна причина криється не в проблемах із виробництвом на підприємстві в Чженчжоу, а саме в низькому попиті на iPhone 14 та iPhone 14 Plus. Хоча й негаразди на основному складальному заводі компанії, який зараз перебуває в тижневому локдауні через коронавірус, також враховувалися під час коригування прогнозу.

Аналітики SMBC Nikko очікують, що цьогоріч Apple випустить приблизно 85 млн нових смартфонів замість запланованих раніше 91 млн одиниць. В аналітичній компанії Jefferies дійшли висновку, що продажі iPhone 14 і Plus обвалилися одразу після запуску продажів. З огляду на це компанія вирішила відмовитися від плану щодо нарощування виробництва нових моделей. Водночас в Apple заявили, що попит на iPhone 14 Pro та Pro Max залишається високим.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Минулого місяця Apple представила лінійку планшетних комп’ютерів iPad 10-го покоління. Вона відрізняється оновленим дизайном і більшим за розміром дисплеєм, як порівняти з попередниками.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини