Facebook Pixel

«Не робіть мені нерви». Ігор Насалик відреагував на підозру від НАБУ

Автор

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Про це пише Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) на своїй Facebook-сторінці.

Міністр не вніс в електронну декларацію за чотири роки (2015-й, 2016-й, 2017-й і 2018 рік) відомості про наявність у нього фінансових зобов’язань на рівні $1,25 млн.

Telegram Logo

Водночас сам Насалик на своїй Facebook-сторінці пише, що підозра була підготовлена на основі відповідного рішення Національного агентства з питань запобігання корупції. Воно, за його словами, визнане незаконним та скасоване Верховним судом ще 10 квітня 2019 року.

Дії посадовця кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ст. 366 – 1 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 2,5 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 150 до 240 годин. Або ж можливе позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше про те, що НАБУ підозрює Насалика у приховуванні доходів, повідомляло видання liga.net з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Контекст

  • Директор САП Назар Холодницький 8 липня заявив у ефірі телеканалу «Прямий», що наразі триває робота детективів. Вони найближчим часом вручать підозру міністру, а також кільком головам обласних держадміністрацій.
  • Минулого року Генпрокуратура відкрила справу проти Ігоря Насалика через недостовірну інформацію в декларації. Національне агентство з питань запобігання корупції встановило, що міністр, декларуючи доходи за 2016 рік, не вказав вартість офісу площею 129,7 кв. м у Києві, який належить його дружині.

Коментарі

Всі новини