Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

28 січня найбільша нестача електрики в Одеській області

28 січня споживання електроенергії дещо поменшало, що характерно для вихідних. Незважаючи на це, дефіцит в енергосистемі залишається значним.

Усім обленерго надано ліміти споживання, які діють протягом доби. Нагадуємо, що кожен обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні ліміту, повідомляє Укренерго.

Найскладніша ситуація в Одеській області, де через значні пошкодження відновлення планової схеми підключення регіону потрібно більше часу, ніж раніше.

Контекст Енергосистема України вже пережила 13 ракетних атак ворога та 15 ударів БпЛА по енергооб'єктах. Крім того, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей поки що недоступні українській енергосистемі та знаходяться під контролем ворога: найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих південних територіях також перебуває більшість вітрових та сонячних електростанцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини