Facebook Pixel

«Укрзалізниця» попереджає про затримку низки поїздів

Через знеструмлення окремих ділянок п'ять із 65 рейсів «Укрзалізниці» затримуються на 5 хвилин і більше, ще три поїзди – на понад пів години.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Quote«Пересаджуємо пасажирів рейсу №712/711 Київ – Краматорськ у спальні вагони під резервним тепловозом, Інтерсіті+ №722 у напрямку Харкова доїде також під теплотягою. Зворотні відправлення з Краматорська та Харкова відповідно очікуються із затримкою, про яку поінформуємо додатково», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ситуація на всіх вокзалах країни є контрольованою, є резервне енергопостачання. Посадка та висадка в містах, де оголошено повітряну тривогу, відбувається підземними переходами.

На залізничних вокзалах України відкрито «Пункти незламності», а на найбільших – працюють «Фортеці незламності», де можна зігрітися безплатним чаєм, зарядити гаджети та знайти гарантований зв’язок.

В «Укрзалізниці» нагадали, що пасажирів, які через форс-мажорні обставини внаслідок обстрілів і тривог, не встигли на свої рейси, з тим самим квитком посадять на наступний рейс в аналогічному напрямку.

Зазначимо, що київська кільцева електричка курсує чітко за графіком, зокрема й мостами між лівим і правим берегом Дніпра.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉