Facebook Pixel
IT
IT

Horizon Capital отримала дозвіл на купівлю частки в Ajax Systems

Автор

Кіпрська Dealbeta Investments Limited, яка пов'язана з Horizon Capital, разом з фізичною особою-громадянином України має намір набути контроль над кіпрською Ajax Systems — власником виробника систем безпеки в Україні.

Про це повідомили в Антимонопольному комітеті (АМКУ).

Йдеться про придбання Ajax Systems Cyprus Holdings. Це питання АМКУ розгляне на засіданні 12 вересня.

Крім цього, компанія має намір придбати контроль над дубайською Ajax Trading Systems DMCC.

У березні цього року фонд, пов'язаний з Horizon Capital, придбав міноритарний пакет акцій Ajax Systems за $10 млн.


Horizon Capital заснована в 2006 році чотирма партнерами, які почали свою співпрацю з інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Останній створений американським урядом у 1994 році з капіталом $150 млн для України та Молдови. Офіси компанії розташовані в Києві і Чикаго. Horizon Capital управляє фондами прямих інвестицій понад 40 інституційних інвесторів з активами понад $800 млн.

У компанії два засновники: Олена Кошарна, яка є головним виконавчим директором з 25-річним досвідом роботи в Україні, і Джефрі К. Ніл. Він очолює інвестиційний комітет та має 30-річний досвід роботи в Merrill Lynch.

Європейський виробник систем безпеки Ajax Systems заснований в 2011 році. Продукти компанії продаються в більш ніж 75 країнах світу. Вся виробнича і науково-дослідна команда компанії знаходиться в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉