Facebook Pixel

IT

Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Дуров йде в Україну. Telegram веде переговори з Кабміном про відкриття офісу

Фото: flickr

Фото: flickr

Компанія Telegram Павла Дурова хоче відкрити офіс розробників в Україні, повідомило джерело The Page в уряді.

За його словами, зараз тривають переговори з Кабміном. Остання зустріч, яка планувалася на 21 листопада, мала відбутися між двома чиновниками та віцепрезидентом Telegram.

Про те, що месенджер хоче зайти на український ринок, чув і віцепрем'єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Дуров хоче відкрити для себе український ринок, і все для цього зараз буде робити», — сказав він в інтерв'ю The Page. Але подробиць не повідомив.

Міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет поки що відмовився коментувати можливий прихід компанії. У Telegram на момент публікації матеріалу на запит The Page не відповіли.

Це вже не перший візит представників месенджера. Вони приїжджали в Україну в 2017-2018 роках і розглядали можливість відкриття офісу в Києві, розповіло джерело у великій IT-компанії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ще одне джерело The Page, знайоме з ситуацією, переконане, що, швидше за все, Telegram може зайти в Україну вже в 2020 році, оскільки взимку велика частина команди Telegram працює з ОАЕ.

Виконавчий директор Асоціації ІТ України Костянтин Васюк вважає, що Telegram цікавлять тільки фахівці з розробки. «У нас дуже сильні фахівці, і наші люди — це причина, через яку ця компанія може зайти в Україну», – зазначив Васюк.

З ним згоден засновник i Forum Олександр Ольшанський: «Вони можуть виходити в Україну задля наших розробників».

Quote«Інтерес викликаний зокрема й високим рівнем українських фахівців з Blockchain », — говорить один із співрозмовників The Page.

Експерт телекомринку Олена Мініч переконана, що єдиною причиною приходу на ринок цієї компанії є те, що Росія для своєї гібридної пропагандистської війни використовує Telegram. «Дуров за «завданням партії» може робити кроки і «відмежовуватися» від зв'язків з РФ», — говорить вона.

Коментарі

Всі новини