Facebook Pixel
PR

Shangri La і Slots City приєдналися до Ukrainian Gambling Council

Фото: UGC

Фото: UGC

Казино Shangri La Kyiv, що є частиною міжнародної мережі гральних будинків, і бренд Slots City, який представляє компанію «Геймдев», стали членами Ukrainian Gambling Council.

Про це йдеться на сайті UGC.

Тарас Мірошниченко, генеральний директор Shangri La в Україні, заявив, що супровід легалізації грального бізнесу створенням громадської організації для конструктивного діалогу з владою та всередині самого ринку — це дуже важливий процес для сфери.

Telegram Logo

«На нашу думку, уже багато зроблено в нормативно-правовому полі для грального ринку, але для стабільного розвитку й формування позитивного іміджу ще потрібно зробити багато речей. Як іноземний оператор, ми вважаємо, що в України є величезний потенціал для розвитку грального туризму, але залишаються законодавчі бар'єри, які необхідно подолати. Ми впевнені, що UGC стане основною рушійною силою розвитку легального ринку азартних ігор, і раді приєднатися до такої професійної організації», — говорить Тарас Мірошниченко.

Quote«Дві проблеми стоять зараз перед ліцензійним гральним бізнесом. Перша — це стереотипи наших громадян, сформовані за часів дикого гемблінгу. А друга — нелегальні гральні заклади, які вперто не бажають переходити на законні рейки. І розв'язати ці питання можна, лише об'єднавши наші зусилля в єдиний союз», — заявив гендиректор Slots City Олег Конончук.
фото2-r0.jpg

Компаніям на новоствореному гемблінговому ринку варто почати роботу з поліпшення репутації сфери в очах громадськості, вважає Олег Конончук.

Голова UGC Антон Кучухідзе зі свого боку подякував команді Shangri La і Slots City за довіру до організації, побажав успіхів у розвитку їхнього бізнесу та зазначив: «Чим більше нас, тим сильнішим стає наш голос і тим більше в нас можливостей дійсно просувати порядок денний, який допомагає зробити новостворений ринок гемблінгу ефективнішим для держави та суспільства».

Quote«Хочу також подякувати пану Боттчеру та пану Конончуку за їхню віру в потенціал нашої країни та підтримку ідеї об'єднання зусиль для донесення правдивої інформації до суспільства щодо азартних ігор. Легальні оператори азартних ігор своїм прикладом демонструють, що цивілізований гемблінг — це користь для держави та суспільства!» — додав він.

ДОВІДКА. UGC — всеукраїнське профільне гемблінгове громадське об'єднання. Метою UGC є об'єднання легальної гральної індустрії в єдиний голос для забезпечення ефективного розвитку ринку в Україні. Об'єднання зараз виступає як головна платформа для комунікації між державою та легальною гральною індустрією.

Коментарі

Всі новини