Facebook Pixel

Гучні «посадки». Рано чи пізно дійдуть і до Петра Порошенка

Сергій Пашинський, Олег Гладковський-Свинарчук, Ярослав Дубневич — це тільки початок. Рано чи пізно судовий розгляд торкнеться і Петра Порошенка.

При цьому не варто побоюватися, що ситуація з останніми гучними справами вплине на бізнес-клімат в країні.

На бізнес-клімат може вплинути реприватизація Приватбанку. МВФ тримає цю справу на контролі. Також може вплинути менш гучний, але не менш важливий, судовий розгляд щодо «Укртелекому», який триває вже кілька років (мова йде про спір між СКМ Ріната Ахметова і Raga Дениса Горбуненка про покупку компанії, який почався у 2013 році — прим.ред.).

Telegram Logo

Що стосується і Гладковського, і Пашинського — це не тема бізнесу. Мова про бізнесменів або про політиків, які займали високі державні посади. І тут або корупція, або кримінальні справи і можливе рейдерство. Мова не йде про оточення саме Порошенка, адже Пашинський в нього, наприклад, не входив.

У суспільстві є величезний запит на розслідування цих справ.

Рано чи пізно постане питання самого Петра Порошенка. І тут історія буде трохи нагадувати історію Юлії Тимошенко. Очікуються звинувачення в політичному підґрунті, тому, щоб зрушити таку справу, потрібно буде зібрати серйозні докази.

Всі ці провадження безпосередньо пов'язані з корупцією. Бізнес може відреагувати на покарання топчиновників позитивно, якщо до розслідування підійдуть ретельно і обережно. Негативного ефекту я не очікую.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини