Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: що буде з вакцинами

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло джерело в МОЗ, наприкінці січня міністерство офіційно дозволить третю, бустерну дозу вакцини абсолютно всім.

«Причини дві: з одного боку, «Омікрон», з іншого — багато країн її вже запровадили», — зазначило джерело в МОЗ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як повідомило The Page джерело в комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров'я, через затримку державного фінансування на закупівлю вакцин CoronaVac 2,5 млн доз не потрапили до споживачів і перебувають на складах компанії «Лекхім».

Quote«Ще 13 грудня «Лекхім» поставив 2,5 мільйона доз Sinovac у країну. Наразі вакцина перебуває на складах компанії, оскільки Кабмін затримує її оплату. І це тоді, коли люди похилого віку – усі, хто мають проблеми зі здоров'ям, – надають перевагу CoronaVac перед іншими вакцинами, оскільки та не спричиняє побічних ефектів», – пояснив співрозмовник у комітеті.

Як розповіли The Page в Мінекономіки, заступник голови Служби безпеки України Володимир Горбенко заступився за білоруських і російських виробників теплоізоляційних матеріалів. Нагадаємо: Мінекономіки проводить антидемпінгове розслідування імпорту в Україну теплоізоляційних матеріалів на вимогу українського виробника «ОБІО» (завод Izovat, Житомирська область).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як розповіло джерело в Мінекономіки, у своєму листі на адресу відомства Горбенко вимагає терміново пояснити йому, на якій підставі український завод у розслідуванні названо українським, російський завод «Техно» названо російським, а «Гомельбудматеріали» — білоруським виробником і чому проти нього введено мита.

Quote«Таке враження, що російські та білоруські виробники, які тиснуть на українську промисловість своїм демпінгом, знайшли захисника в особі заступника голови СБУ. Якщо чесно, історія дуже дивовижна, особливо у світлі реальної загрози війни з Росією та Білоруссю», – говорять у Мінекономіки.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини