Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: проблеми з вакцинами та РРО

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Ситуація з вакцинами CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac є критичною.

Quote«В Україні зроблено 29,125 млн щеплень, із них 9,398 млн – вакциною китайської компанії. Водночас зараз у жодній лікарні неможливо зробити щеплення CoronaVac — її просто немає в наявності. На складах «Лекхім» є 5 млн доз вакцини, але, на жаль, МОЗ не може їх закупити, оскільки Мінфін жорстко блокує виділення коштів на придбання вакцин. Це вкрай неприємна історія, яка може зірвати вакцинацію цього сезону», — повідомило джерело The Page в МОЗ.

Як розповіло джерело в «Слузі народу», запровадження штрафів за невикористання РРО буде перенесено на місяць.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це максимальні поступки, яких вдалося досягти підприємцям. На будь-які інші поступки категорично відмовляється йти голова комітету Верховної Ради з податків Данило Гетманцев. Він уже неодноразово заявляв, що протестувальники проти законопроєкту 5600 розкололися й не зможуть найближчим часом організуватися, щоб дати відсіч державі. Тому скасовувати обов'язкове використання РРО ніхто не буде», — заявило джерело.

Як розповіло джерело в Мінекономіки, Державну продовольчу зернову компанію України (ДПЗКУ) може бути ліквідовано.

Quote«Спочатку розглядалося питання технічного дефолту ДПЗКУ та її перезапуск. Ба більше, вирішувалося питання про надання компанії в оренду сільгоспземель. Але зараз розглядається варіант повного закриття корпорації та погашення боргу перед Китаєм у розмірі 23,9 млрд гривень коштом власності компанії, наприклад елеваторами. Сама собою корпорація показала хронічну неефективність, і всі дійшли до того, що залишився єдиний вихід», — сказало джерело в міністерстві.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини