Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд допоможе грошима громадам, які безкоштовно приймають переселенців

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Уряд відшкодує комунальні витрати бюджетам громад, які безкоштовно прийматимуть переселенців. Відповідне рішення ухвалено 11 березня, повідомив голова Мінрегіону Олексій Чернишов.

Хто має право отримати компенсацію?

Компенсацію комунальних витрат можуть отримати громади, які дали безкоштовний притулок переселенцям у будинках, приміщеннях комунальної форми власності (у школах, садах та ін.).

Про які саме комунальні витрати йдеться?

Ідеться про всі витрати, пов'язані з теплопостачанням, водопостачанням, водовідведенням, газопостачанням, купівлею дров, пеллет та вугілля.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як отримати компенсацію?

Для отримання відшкодування громадам достатньо подати заяву до військової адміністрації та чеки або скани, що підтверджують оплату комунальних послуг. Зробити це потрібно не пізніше третього робочого дня після звітного місяця.

Військові адміністрації надсилатимуть Мінрегіону відповідні дані щодо громад, а міністерство готуватиме акт уряду про виділення коштів.

275437502-375591941237775-5626278218286670839-n.jpg

Коли програма розпочнеться?

Відшкодовуватимуться витрати на комунальні послуги, надані з 1 березня 2022 року. Тобто на початку квітня громади можуть подавати свої заявки на відшкодування.

Раніше у відеозверненні президент Володимир Зеленський зазначив: «За попередньою оцінкою, громади щонайменше десяти областей України отримають конкретні гроші від центральної влади, щоб переселенці були забезпечені всім».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини