Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Через шість місяців війни Україна відмовилася від співпраці з РФ в атомній енергетиці

Україна розірвала угоду про співпрацю з РФ у сфері атомної енергетики

Україна розірвала угоду про співпрацю з РФ у сфері атомної енергетики

Кабінет міністрів на засіданні в суботу, 27 серпня, припинив дію угоди між урядами України та Росії щодо науково-технічного та економічного співробітництва в галузі атомної енергетики. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Угода була укладена 14 січня 1993 року у Москві. Донедавна росіяни посилалися на цю угоду, коли виправдовували свої дії на Запорізькій АЕС. Вони говорили про «надання допомоги» та «співробітництво» з українським персоналом станції.

Декількома днями раніше Україна вийшла з угоди з Росією про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та запобігання ухилянню від сплати податків. Також уряд України розірвав кілька угод з Білоруссю, зокрема про судноплавство внутрішніми водними шляхами, кооперацію оборонних підприємств та співпрацю між міністерствами внутрішніх справ двох країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Після нещодавнього – першого в історії Запорізької АЕС – відключення станції від мережі ситуація відносно стабілізувалася. Два енергоблоки зараз підключені до енергосистеми України.

Карта розташування українських АЕС

22d6432e55a7ae2d06d13c8e92d.jpg
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини