Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Електромобілі почали помітно впливати на загальну статистику авторинку в Україні

Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

У серпні на другому місці за кількістю нових автомобілів в Україні закріпився бренд VW. Сталося це завдяки стрімкому зростанню продажів електрокросовера ID.4. Ця модель стала №3 з-поміж найпопулярніших автомобілів у серпні. Такі дані наводить група AUTO-Consulting.

Загалом у серпні було реалізовано 3,2 тис. нових легкових автомобілів, що на 18% менше, ніж у липні, та на 62% менше, ніж у серпні торік.

Аналітики зазначають, що спад продажів характерний для серпня кожного року. Але цього разу спад супроводжувався суттєвими перестановками брендів у підсумковій таблиці місяця.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Статистика продажу нових автомобілів у серпні 2022

Статистика продажу нових автомобілів у серпні 2022

Лідером за підсумками місяця в Україні залишається Toyota, яка посилила свої позиції й тепер займає 24% усіх продажів нових автомобілів. Відповідно й найпопулярніші автомобілі на ринку — це також Toyota: №1 — RAV4 і №2 — Prado.

Про закріплення VW на другому місці ми вже сказали. Несподіваним стало третє місце BMW. Цей виробник преміальних авто зумів випередити багато масових брендів і став лідером свого сегмента. Його прямі конкуренти Mercedes-Benz, Audi та Lexus посіли 7-ме, 8-ме та 9-те місце відповідно.

Підписуйтесь на нас в Google News!

В AUTO-Consulting вважають: такий результат вказує на те, що стабільний попит зараз залишається в преміальному сегменті, тоді як покупці бюджетних і авто середнього класу скорочують активність через зростання вартості автомобілів.

Ще два місяці тому китайські бренди були з-поміж лідерів ринку, але в серпні їх немає в топ-12. «Щойно закінчилися авто, розмитнені за пільгами, «китайці» за новими цінами вже не такі популярні», — вважають аналітики.

Дані асоціації «Укравтопром» традиційно відрізняються від AUTO-Consulting. За її підрахунками, автопарк нових легкових автомобілів у серпні поповнили 2,9 тис. авто, що майже втричі менше, ніж у серпні 2021 року, та на 20% менше від результату липня-2022.

Найбільшим попитом у серпні користувалися автомобілі Toyota, яких зареєстровано 750 – на 40% менше, ніж у серпні-2021, але на 26% більше за показник липня поточного року.

Другий результат у Renault, реєстрації автомобілів якої обвалилися в шість разів проти серпня минулого року та на 21% – щодо липня, до 206 одиниць.

На третьому місці BMW із падінням до серпня-2021 на 9% і приростом до липня на 6% – до 197 автомобілів.

Лідер продажу — Toyota RAV4, її обрали 339 покупців.

За даними «Укравтопрому», за січень – серпень українці придбали та поставили на облік 24,4 тис. нових легкових автомобілів, що на 63% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Торік у серпні в трійку лідерів входили Renault, Toyota і Kia, а BMW посідала 13-й рядок рейтингу з реєстрацією 216 авто. Загалом за серпень минулого року вперше було зареєстровано 8 513 авто – на 22% більше, ніж у серпні 2020 року.

У 2021 році ринок нових легкових авто, за даними «Укравтопрому», зріс на 21% — до 103,3 тис. одиниць.

Продаж нових легкових автомобілів у серпні 2022

Продаж нових легкових автомобілів у серпні 2022


Коментарі

Всі новини