Ціна на нафту марки Brent злетіла до понад семирічного максимуму. Ф’ючерси в Лондоні зросли до $88,13 за барель, чого не спостерігалося із жовтня 2014 року.

Фото: Bloomberg / ICE
Як пише Bloomberg, вартість чорного золота стрімко зросла на тлі атаки столиці ОАЕ єменськими бойовиками-хуситами за допомогою безпілотників і балістичних ракет. Ціллю нападу стали нафтові склади та аеропорт в Абу-Дабі.
«Настрій на ринку залишається конструктивним, а атака на ОАЕ лише ще більше підштовхнула ціни. Перебої з постачанням разом зі стійким попитом означають, що ринок нафти напруженіший, ніж очікувалося», — сказав Воррен Паттерсон, голова відділу сировинної стратегії ING Groep NV.
Аналітики інвестиційного банку Goldman Sachs спрогнозували, що ціна на нафту зросте до $100 за барель у третьому кварталі 2022 року.
Контекст. Попередній різкий стрибок ціни на нафту відбувся 10 січня. Він був спровокований перебоями з постачанням у Казахстані та Лівії.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин