Facebook Pixel
IT

Amazon припиняє випуск робота-охоронця для бізнесу: змінилися пріоритети

Робот-охоронець Astro for Business

Робот-охоронець Astro for Business

Компанія Amazon.com повідомила 3 липня, що припинить випуск робота-охоронця Astro for Business, призначеного для малого та середнього бізнесу, оскільки зосередиться на домашніх роботах.

Гігант електронної комерції спочатку випустив схожого на собаку робота для домашнього використання у 2021 році. Astro for Business був запущений у листопаді 2023 року для широкого кола клієнтів, включаючи роздрібну торгівлю, виробництво, охорону здоров'я та оздоровлення.

«Щоб прискорити наш прогрес і поточні дослідження, спрямовані на те, щоб зробити Astro найкращим домашнім роботом, ми вирішили припинити підтримку Astro for Business», — повідомив представник Amazon агентству Reuters.

Домашній робот був розроблений для виконання таких завдань, як спостереження за будинком, налаштування розпорядку дня та нагадувань, а також відтворення музики та телепередач під час пересування по дому.

Робот Astro for Business вартістю $2350 був доступний лише у США.

Згідно з електронним листом, надісланим компанією клієнтам, роботи Astro for Business не функціонуватимуть з 25 вересня.

Компанія оголосила про надання кредиту у розмірі $300, який постраждалі клієнти можуть використовувати для підтримки заміни рішення на робочому місці.

Починаючи з 3 липня з клієнтів не стягується абонентська плата за Astro Secure, а невикористані передплачені суми будуть їм повернені.

Подякувати 🎉