Facebook Pixel

Чому торгують на Binomo: огляд платформи

Фото надане партнером.

Фото надане партнером.

У статті розглянемо, чим приваблива торгова платформа Binomo для трейдерів з України. Ви ознайомитеся з відгуками про компанію та дізнаєтеся про її переваги.

Що таке Binomo?

Ця платформа — для онлайн-трейдингу. Її офіційний сайт, доступний в Україні, — binomo.com. На сайті представлена платформа з інструментами та навчальними матеріалами.

Binomo — це не шахрайство

Надійність компанії підтверджують факти:

Telegram Logo
 • Компанії — 7 років. За цей час вона забезпечила інструментами для торгівлі тисячі трейдерів. Ви легко можете знайти їхні відгуки на форумах для трейдерів і брокерів. Просто введіть у пошук: «відгуки про binomo».
 • Binomo — учасник Міжнародної фінансової комісії. Вона захищає трейдерів і страхує всі угоди на суму 20 тис. євро.
 • Платформа пройшла аудит якості Verify My Trade (VMT) і отримала нагороди FE Awards та IAIR Awards.

Реальні відгуки трейдерів

Компанія Binomo отримала велику кількість реальних позитивних відгуків від клієнтів:

QuoteOlegrailko: «Думка про Binomo в мене гарна. Компанія надає сервіс, щоб клієнт зміг заробляти. Я задоволений співпрацею».
QuoteSashamoroz: «Усе працює чітко без пробілів. Новачкам у Binomo раджу починати від $50, щоб мати можливість заробляти $10-20 кожен день. Усім удачі!»
QuoteСвітла Анікєєва: «Спочатку все може здаватися незвичним, але досить швидко звикаєш до платформи й відчуваєш себе у своїй тарілці».

Основні переваги Binomo

torgui.jpeg

Платформа надає інструменти для навчання трейдерів аналітиці та прогнозування рухів графіка, а також мобільний застосунок для торгівлі з будь-якого місця.

Зручний мобільний застосунок

Мобільний застосунок можна завантажити з Google Play і App Store. А якщо ви використовуєте Binomo на Android і виникли проблеми із завантаженням, то завантажити його можна з офіційного сайту: binomo.com/ua/promo/android.

Швидка реєстрація і вхід

 1. Зайдіть на вебресурс або в застосунок Binomo.
 2. Введіть email і пароль.
 3. Виберіть валюту торгівлі (її не можна змінити після реєстрації).
 4. Прочитайте умови клієнтської угоди та погодьтеся з ними.
 5. Увійдіть в особистий кабінет.
 6. Готово! Можна торгувати та мати на Binomo додатковий дохід.

Навчання й акаунт для тренування

Binomo пропонує багато ресурсів, завдяки яким можна навчатися:

 • Після реєстрації доступний демо-рахунок на віртуальні $1000 для тренування навичок. Це важливо, адже більшість негативних відгуків пов'язані з тим, що трейдери покладаються не на свій досвід, а на удачу.
 • Розділ Help Center допомагає знайти відповідь на будь-яке запитання.
 • Різні стратегії описані на платформі. Пам'ятайте, їх використання не гарантує 100%-й результат.
 • Усім, хто заходить на bsnomo.com із ПК, доступний щоденний безкоштовний турнір Daily Free. Щоб брати участь у турнірах через мобільний застосунок, потрібно мати акаунт Standard і вище.

Мінімальний депозит

Мінімальний початковий депозит — $10. В Україні рахунок можна поповнити через:

 • Webmoney (WMZ);
 • Mastercard;
 • VISA;
 • Advcash та інші.

Як торгувати на Binomo?

Щоб зрозуміти, як мати додатковий дохід на Binomo, потрібно з'ясувати, що таке FTT. Це короткочасні фінансові операції, за які трейдер отримує відсоток від суми угоди:

 1. Вибираєте актив.
 2. Вказуєте суму та час угоди.
 3. Робите прогноз зміни графіка: вниз або вгору. За правильного прогнозу можна отримати до 90% від суми угоди.

Виведення з платформи

Вивести кошти з Binomo можна одним із способів, якими вносився депозит. Процедура триває від кількох хвилин до трьох днів і більше.

Підсумок

Чи реально заробити на Binomo? Платформа забезпечує необхідні умови: можливості для навчання, приклади стратегій і турніри. Ще одна можливість — партнерка BinPartner, що дає змогу отримувати додатковий заробіток, залучаючи трейдерів на платформу.

Binomo — це надійна трейдингова платформа. Це підтверджують позитивні відгуки, нагороди та пройдений аудит якості. Але пам'ятайте, що трейдинг пов'язаний із ризиками втрати коштів. Потренуйтеся на демо-рахунку перед тим, як вносити реальні кошти.

Коментарі

Всі новини