Facebook Pixel

Apple запланувала презентацію iPhone 14

Компанія Apple запланувала свою щорічну презентацію нових айфонів. За даними Bloomberg, вона відбудеться 7 вересня.

Представники Apple повідомили своїх підлеглих про дату заходу, розіславши лист зі стилізованим лого та фразою Far Out. За київським часом шоу стартує 7 вересня о 20:00 і пройде в театрі імені Стіва Джобса (Steve Jobs Theater) в кампусі Apple Park. Трансляцію можна буде переглянути на офіційному сайті компанії або на YouTube.

Готуйтеся зустрічати чотири моделі iPhone 14:

  • iPhone 14;
  • iPhone 14 Max;
  • iPhone 14 Pro;
  • iPhone 14 Pro Max.

Базові моделі iPhone 14 і Phone 14 Pro оснащено 6,1-дюймовим екраном, тоді як iPhone 14 Max і iPhone 14 Pro Max — 6,7-дюймовим.

У списку найдоступніших айфонів iPhone 14 Max посідає перше місце. Доведеться змиритися з тим, що купити версію міні більше не вийде — розробники вирішили відмовитися від неї.

Не забувайте про те, що кожен телефон потребує захисту, тому купити чохол для iPhone 14 Pro Max — обов'язковий крок, та й не тільки для цієї моделі.

Нарешті камера дочекалася своєї зіркової години, отримавши покращену 48-мегапіксельну основну камеру та селфі-камеру з автофокусом.

Головний акцент компанія зробила на iPhone 14 Pro та Pro Max — вони відмовляться від моноброви та замінять її на два отвори, ще більше наблизившись до мінімалізму. Процесор вони також матимуть потужніший – A16.

Якщо вірити Bloomberg, попередні продажі iPhone 14 стартують 9 вересня, а надходити користувачам телефони почнуть уже із 16 вересня. Але варто пам'ятати, що йдеться про США та країни першої хвилі. Коли мешканці України зможуть потішити себе новими гаджетами, поки що невідомо.

iPhone 14 — не єдина зірка на цій сцені. На нас чекає презентація Apple Watch Series 8 із функцією вимірювання температури. Крім того, вийдуть у світ оновлені Apple Watch SE та нова Pro-модель для найзапекліших екстремалів у цьому світі.

Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.