Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Курортні затори: карти та маршрути об'їзду

Як об'їхати затори до Азовського моря. Ілюстрація: ГУПП в Запорізькій області

Як об'їхати затори до Азовського моря. Ілюстрація: ГУПП в Запорізькій області

Щоб не потрапити до багатогодинних заторів на під'їздах до курортів Азовського моря, слід планувати не тільки маршрут і дату, але й годину виїзду.

Закриті кордони призвели до підвищеного попиту на вітчизняні курорти, а надто – на бюджетні, що зосереджені на узбережжі Азовського моря. І якщо місцеві готельєри, які виявилися неготовими до напливу охочих відпочити, просто накрутили ціни, то дорожники щодо своєї неготовності розводять руками і радять шляхи об'їзду заторів.

Схема проїзду до Азовського побережжя

У вихідні спостерігалися багатокілометрові затори на ділянках доріг від Запоріжжя до Степногірська, під Бердянськом, у Григорівці та на в'їзді до Маріуполя. Найбільш тривалі — на ділянці дороги Е105 Запоріжжя – Василівка, де ремонтники задіяли реверсивний рух.

Схема об'їзду заторів до Азовського моря. Ілюстрація: ГУПП в Запорізькій області

Схема об'їзду заторів до Азовського моря. Ілюстрація: ГУПП в Запорізькій області

Як об'їхати затори до Азовського моря

Головне управління патрульної поліції в Запорізькій області пропонує водіям об'їжджати проблемні місця (М-18/Е-105 Харків – Сімферополь та М-30 Василівка – Бердянськ) менш завантаженою об'їзною дорогою через Горіхів трасою Запоріжжя — Маріуполь. Маршрут об'їзду складається з фрагментів трас Н-08 (Запоріжжя – Оріхів), Т-04-08 (Оріхів – Токмак) і Т-08-12 (Оріхів – Василівка).

Ще один спосіб уникнути багатогодинної тяганини – прорахувати виїзд так, щоб проїхати проблемні місця вдосвіта у будні дні, коли інтенсивність руху мінімальна.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини