Facebook Pixel

Montblanc і галерея The Naked Room запускають спільну артпремію

Стиль життя

Бренд Montblanc і галерея The Naked Room запускають спільну премію Artists Prize – першу в Україні професійну подію в галузі сучасного мистецтва.

Переможця Artists Prize обиратимуть не куратори чи критики, а самі художники. Такий механізм конкурсу запропонували кураторки та засновниці The Naked Room Марія Ланько та Лізавета Герман.

Telegram Logo

Премію створили, щоб відзначити творчість українських авторів та авторок, чий творчий доробок високо цінується у професійному ком'юніті, проте їхні роботи часто залишаються поза належною увагою авдиторії.

До складу журі Artists Prize увійшли 11 художників і художниць: Павло Маков, Олександр Чекменьов, Алевтина Кахідзе, Саша Курмаз, Катя Лібкінд, Петро Ряска, Олена Субач, Ярема Малащук, Роман Хімей, Микола Карабінович, Аліна Клейтман та Анатолій Бєлов.

Кожен з них номінує одного претендента — самому податися на премію неможливо. Водночас жодних інших обмежень для номінантів не існує.

Вже у листопаді цього року журі обере переможця, який отримає 100 тис. грн від Montblanc. Крім цього, бренд профінансує персональну виставку призера в галереї The Naked Room під кураторством Ланько, Герман та митця, який висунув кандидатуру переможця. Виставка запланована на березень 2022 року.

Коментарі

Фільм «Майдан. Шість літер нашої свободи» отримав нагороду на європейському фестивалі

День української писемності та мови: 9 листопада відбудеться Радіодиктант національної єдності

Дитяче «Євробачення-2021»: журі та глядачі вибрали представника від України