Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фільм тижня: комедійна драма про журналістів «Французький вісник»

Стиль життя

В Україні 28 жовтня стартує показ комедійної мелодрами «Французький вісник» від «Ліберті, Канзас Івнінґ Сан» («The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun») від режисера Веса Андерсона. Серед зіркового касту фільму: Елізабет Мосс, Тімоті Шаламе, Френсіс МакДорманд, Сірша Ронан, Оуен Вілсон, Едрієн Броуді та Едвард Нортон.

Кадр з фільму «Французький вісник». Фото: Search Light Pictures

Кадр з фільму «Французький вісник». Фото: Search Light Pictures

Зокрема, крім режисури Андерсон також узяв участь у написанні сценарію, який створив разом із Джейсоном Шварцманом та Романом Копполою.

Сюжет фільму обертається навколо суспільно-політичного тижневика «Французький вісник» – відділення американської газети «Ліберті, Канзас Івнінґ Сан», яке розташоване у вигаданому французькому містечку Еннуї-сюр-Блазе у другій половині ХХ століття.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Стрічку знімали з листопада 2018 року до березня 2019 року в невеликому містечку на півдні Франції. Очікувалося, що прем'єра фільму відбудеться на Канському кінофестивалі 2020 року. Однак через коронавірус фестиваль довелося скасувати, а прем'єру перенести.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Кадр з фільму «Французький вісник». Фото: Search Light Pictures

Кадр з фільму «Французький вісник». Фото: Search Light Pictures

За перший вікенд показів у США картина зібрала $1,3 млн, такі показники побили рекорди показів у американських кінотеатрах за час коронавірусу.

Зокрема, критики позитивно оцінили «Французький вісник». На IMDb оцінка фільму становила 7,5 бала з 10, на Rotten Tomatoes – 74% свіжості від критиків та 80% схвалення від глядачів, а на Metacritic – 75 балів від кіноекспертів та оцінка 8 із 10 від широкої аудиторії.

Зображення на обкладинці: Search Light Pictures

Коментарі

Київ, Луцьк чи інша країна? Де Україна планує проводити «Євробачення-2023»

Виживання і терапія. Як допомагають країні міські городи під час війни

Український фільм покажуть на Венеціанському кінофестивалі