Facebook Pixel

Що подарувати на 14 лютого коханому. 5 сексуальних чоловічих ароматів

Краса

До Дня всіх закоханих The Page вибрало топ-5 найсексуальніших ароматів для чоловіків

Фото: Cottonbro / Pexels

Фото: Cottonbro / Pexels

Liquides Imaginaires Fleuve Tendre

Фото: Liquides Imaginaires

Фото: Liquides Imaginaires

У парфумерній композиції Fleuve Tendre — мандарин, чорний перець, кардамон, коріандр, кумин, шафран, мускатний горіх, герань, трояндова вода, ветівер, пачулі, ладан, боби тонка. Але головний компонент — альдрон. Це чоловічий феромон, речовина, що збуджує. Про альдрон парфумери образно говорять, що він пахне, як клітка з левом. Це запах тіла чоловіка. Навіть провели дослідження: у приймальнях ароматизували деякі місця альдроном — саме там збиралися жінки.

Ціна: 4 200 грн.

Escentric Molecules Molecule 01

Фото: Escentric Molecules

Фото: Escentric Molecules

У складі Molecule 01 лише один компонент — молекула Iso E Super. Це не традиційна парфумерія, будьте готові до того, що аромату ви не відчуєте: він то відкривається, то зникає. Відкривається на кожному по-різному. І це залежить від пори року, погоди й навіть настрою людини. Але в Molecule 01 є дивна властивість: цей аромат діє як феромони — притягує до себе.

Ціна: 2 783 грн.

Frederic Malle Musc Ravageur

Фото: Frederic Malle

Фото: Frederic Malle

Musc Ravageur склав парфумер Моріс Русель. У 1998 році цей аромат відмовлялися брати навіть найсміливіші бренди. Ризикнув тільки Фредерік Маль і не прогадав. У своїй книзі Маль розповів, як асистентка, яка звикла до всього, резюмувала, що носити Musc Ravageur занадто небезпечно. Це дуже яскравий і чуттєвий східний аромат із надмірною кількістю амбри, мускусу, анімалістичних нот і ванілі, а також із деревними нотами, корицею, гвоздикою та цитрусовими.

Ціна: 3 895 грн.

Jean Paul Gaultier Le Male

Фото: Jean Paul Gaultier

Фото: Jean Paul Gaultier

Аромат, який уже став класикою, Le Male — з лавандою, м'ятою, кардамоном, бергамотом, корицею, флердоранжем, кмином, ваніллю, бобами тонка, амброю, сандалом і кедром. І в красивому флаконі у вигляді чоловічого торса.

Ціна: 2 223 грн.

Frapin The Orchid Man

Фото: Frapin

Фото: Frapin

Цей аромат для джентльменів. The Orchid Man натхненний легендарним боксером початку 20-го століття Жоржем Карпантьє, якого називали Людиною-орхідеєю. Його життя — це історія успіху: після боксерського рингу він пішов на сцену, під час війни служив льотчиком, потім відкрив перший коктейль-бар у Парижі. Аромат такий самий багатогранний: тут жасмин, бергамот, чорний перець, пачулі, амбра, шкіра та дубовий мох.

Ціна: 4 500 грн.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі