Facebook Pixel

Національна електронна біржа запускає платформу для взаємодопомоги бізнесу

Національна електронна біржа запускає онлайн-платформу «Один одному», яка допоможе бізнесу — юридичним особам усіх форм власності, підприємцям, установам і організаціям — обмінюватися фахівцями, обладнанням, технологіями, ресурсами, потужностями для розв'язання бізнес-завдань. Про це повідомляється в пресрелізі біржі.

Платформа об'єднає представників бізнесу, які хочуть дати роботу своїм співробітникам або залучити потужності та ресурси, що в нинішніх умовах не завантажені на 100%, і підприємців, яким необхідні кваліфіковані фахівці, обладнання, налаштування бізнес-процесів або розробки в тій чи іншій сфері.

Quote«Ми розуміємо, що в умовах військової економіки дуже важливо дати людям роботу, але це не просто з огляду на те, що багато проєктів просто стали неактуальними або заморожені на невизначений час. Водночас багато компаній роками збирали ефективні команди, накопичували ІТ, виробничі й інші потужності та хотіли б залучити їх на користь усіх учасників цього процесу. Саме тому ми вирішили створити стартап, який допомагав би забезпечувати роботою спеціалістів і навіть окремі команди, а також уберегти від втрати та залучити вільні активи бізнесу з користю для всіх», – розповіла керуюча партнерка НЕБ Євгенія Божко.

За її словами, цей проєкт допоможе сотням людей мати можливість заробляти відповідно до свого професійного профілю, а також допоможе підприємцям відбудувати свої бізнеси та підтримати економіку України.

Для того щоб розпочати роботу із сервісом, кожна зі сторін має зареєструватися на сайті та подати заявку в необхідну рубрику. Після чого відстежувати оголошення та комунікувати із зацікавленими сторонами на платформі. У разі успішного завершення перемовин сторонами за необхідності укладається угода про співпрацю. Зараз команда працює над системою автоматичного зіставлення заявок, а також підписання угод в електронній формі ЕЦП.

Натепер сервіс є безоплатним, ним може скористатися кожен охочий.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉