Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пів сотні країн вимагають від росії припинити наражати на небезпеку весь світ

Запорізька АЕС: 50 країн підписали заяву із вимогою до рф. Фото: Енергоатом

Запорізька АЕС: 50 країн підписали заяву із вимогою до рф. Фото: Енергоатом

Представники 50 країн під час Генеральної конференції МАГАТЕ підписали колективну заяву, у якій вимагають від країни-агресора припинити ядерний шантаж і вивести свою армію із Запорізької АЕС. Про це інформує «Енергоатом».

У документі зазначається, що саме захоплення української атомної станції є ключовою причиною «наявних в Україні загроз для ядерної безпеки та фізичного захисту». У ньому підписанти також наголошують на необхідності подальшого функціонування об'єкта й неодмінно в українській енергомережі.

Quote«Ми знову закликаємо російську федерацію негайно припинити всі дії проти ядерних об’єктів і на ядерних об’єктах в Україні для того, щоб українські компетентні органи змогли відновити повний контроль над усіма ядерними об’єктами в межах міжнародно визнаних кордонів України задля гарантування їхньої безпечної та надійної експлуатації, а також для того, щоб МАГАТЕ безпечно й у повному обсязі проводило свою діяльність із перевірки гарантій в Україні», — йдеться в спільній заяві.

Учасники Генеральної конференції МАГАТЕ також заявили, що результати проведених росією бутафорських «референдумів» не матимуть жодного «юридичного чи політичного впливу на статус ЗАЕС і територій навколо неї».

Контекст. Раніше цього місяця Міжнародне агентство з ядерної енергії розпочало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на окупованій Запорізькій атомній електростанції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини