Facebook Pixel

За пост президента США боротимуться Дональд Трамп і Джо Байден

Сенатор від штату Вермонт 78-річний Берні Сандерс заявив про припинення участі у президентських виборах у США. У своєму зверненні, яке транслювалося на сайті передвиборного штабу політика, Сандерс зізнався, що таке рішення стало для нього «важким і болючим».

«Дивлячись на те, як країну поглинає криза, я не можу без докорів совісті продовжувати вести кампанію, яка все одно не завершиться успіхом і може перешкодити важливій роботі, яку ми повинні вести у цей непростий час», – сказав він.

Чергові вибори президента у США мають відбутися у перший вівторок листопада.

Тепер, найімовірніше, конкурентом чинного президента США Дональда Трампа від демократичної партії стане колишній віцепрезидент Джо Байден. На минулих праймеріз демпартії Байден здобув рішучу перемогу. За підсумками минулих змагань він забезпечив собі підтримку 1147 делегатів, а Сандерс – 861.

Контекст. Цілком вірогідно, що у міру загострення протистояння з Байденом Трамп знову зверне увагу на «український фактор». Тому боротьба навколо «справи Бурісми» та сина Байдена, а також всього, що пов'язане з цим, знову загостриться.

Подякувати 🎉