Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ОПЗЖ готова здати мандати, щоб запустити процес дострокових виборів

В ОПЗЖ погрожують, що складуть мандати для ініціювання перевиборів. Фото: Синиця Олександр / УНІАН

В ОПЗЖ погрожують, що складуть мандати для ініціювання перевиборів. Фото: Синиця Олександр / УНІАН

Фракція «Опозиційна платформа — За життя» готова здати свої мандати нардепів у Раді, щоби запустити процес дострокових виборів. Про це заявив голова партії Юрій Бойко з трибуни парламенту:

Quote«Наша фракція готова здати мандати, вийти з парламенту для того, щоб у нас не було 300 депутатів і народ України обрав новий парламент. Ми за те, щоби цей парламент був переобраний, люди мають обрати новий парламент. Цей парламент вичерпав себе і не має майбутнього».

Додатково. Як відомо, для розпуску парламенту треба, щоби щонайменше 150 депутатів склали мандати. Наразі Верховна Рада складається з 421 депутата замість 450 — менша кількість пояснюється тим, що останні вибори не відбувалися в окупованому Криму та окремих районах Донецької та Луганської областей.

Відзначимо, що до Верховної Ради України IX скликання увійшли 44 нардепи від фракції ОПЗЖ. Тому очевидно, що ОПЗЖ не зможе втілити план Бойка в життя.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Бойко не вперше пропонує такий розвиток подій. У 2016 році під час засідання погоджувальної ради він заявляв, що фракція «Опозиційного блоку» може скласти депутатські мандати для того, щоб добитися розпуску парламенту та оголошення дострокових виборів. Проте і тоді його фракції не вистачало мандатів для таких дій.

Згідно з рейтингом партій, на 10 грудня ОПЗЖ має 11,4% підтримки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини