«Укртранснафті» дозволили займатися поставками електроенергії

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні, 5 листопада, видала «Укртранснафті» ліцензію на постачання електроенергії на території України. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

В «Укртранснафті» зазначили, що компанія подала регулятору заяву про отримання ліцензії 22 жовтня 2019 року.


«Укрнтранснафту» створили у 2001 році. Компанія є другим за величиною в Європі оператором системи магістральних нафтопроводів України. Її створили для того, щоб оптимізувати роботу нафтотранспортної системи країни та впровадити єдину політику в цій галузі. Акціонер компанії — державний «Нафтогаз». Система магістральних нафтопроводів «Укртранснафти» діаметром від 159 до 1,2 тис. мм загальною протяжністю 4,7 тис. км проходить територією 19 областей України.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style