Україна і Ізраїль планують значно збільшити сукупний товарообіг і розширити угоду про зону вільної торгівлі між двома країнами на сферу послуг. Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу вирішили це в ході брифінгу, передає «Економічна правда».
«Ми докладно обговорили наші торгово-економічні відносини. Ізраїль залишається головним торговельним партнером України в регіоні Близького Сходу», — сказав Зеленський.
Він також додав, що сукупний товарообіг між країнами перевищив $1 млрд, але Зеленський сподівається, що незабаром ця цифра збільшиться.
Також були досягнуті домовленості про те, щоб без затримок розширити угоди і на сферу послуг.
Нетаньягу, у свою чергу, подякував українській стороні за ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі. Він також додав, що це відбудеться восени, після виборів у парламент Ізраїлю.