Facebook Pixel

Україна має продовжувати реформи — спеціальний представник США Пенні Пріцкер

Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер у Берліні дає два сигнали українській владі. Про це заявила спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер під час Конференції з відновлення (Ukraine Recovery Conference 2024), яка проходить у Берліні 11-12 червня.

Гроші в обмін на реформи

Quote"Вся ця підтримка залежить від проведення реформ в України. Україна провела складні реформи, але не можна збавляти темп. Це стосується реформ у сфері корупції, ухилення від сплати податків, тіньових ринків. 8 з 10 українців хочуть, щоб ці непрості реформи були зроблені», — заявила Пріцкер.

Про кадрову політику

Також вона підкреслила, що «нам потрібно мати хороших менеджерів, які будуть керувати процесом відновлення в Україні».

Quote«Неприпинення реформ щодо подолання корупції, прозорість, плюс бізнес, який бажає працювати – якщо ми поєднаємо ці елементи, то Україна стане державою, інтегрованою до ЄС та НАТО» — додала вона.

https://www.youtube.com/live/98ULBdeLUcY

Подякувати 🎉