Facebook Pixel

Нові правила подорожей до Туреччини: що змінилося

З 15 березня туристи будуть змушені заповнювати електронні анкети на сайті Міністерства охорони здоров'я Туреччини за 72 години до вильоту до країни.

В анкеті необхідно вказати свої паспортні дані, мобільний телефон, електронну пошту, назву авіакомпанії, дату вильоту, номер рейсу та адресу місцеперебування в Туреччині, передає avianews.

Електронна форма доступна російською, англійською, турецькою, німецькою, іспанською та арабською мовами.

Після заповнення анкети система створить HES-код, за яким влада зможе відстежувати можливі контакти туристів із хворими на коронавірус і зв'язуватися з ними в разі встановлення таких випадків. HES-коди стали обов'язковими для громадян Туреччини декілька місяців тому.

Якщо не заповнити анкету, туриста можуть не пустити до літака, який прямує до Туреччини, або оштрафувати після прильоту до країни.

Анкету не потрібно заповнювати тим туристам, які летять через Туреччину транзитом. Також не потрібно заповнювати анкету дітям до п'яти років включно.

Контекст. У грудні турецька влада зробила обов'язковою для туристів наявність довідки про негативний тест на коронавірус.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉