Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

SpaceX запустила на орбіту два українські супутники: відео

SpaceX запустила на орбіту два українські супутники: відео

SpaceX запустила на орбіту два українські супутники: відео

У вівторок, 3 січня, з космодрому на мисі Канаверал (США) компанія SpaceX запустила на орбіту українські супутники — наносупутник PolyITAN-HP-30 та приватний EOS SAT-1. За запуском у прямому ефірі спостерігали майже 10 тис. глядачів. На орбіту супутник вивела ракета Falcon-9 компанії SpaceX.

Супутнік EOS Data Analytics відправив до космосу свій перший із семи супутників. До трансляції від українських наукових ентузіастів приєднались спеціалісти від EOSDA, які трохи розповіли про технічні і наукові характеристики супутника, а також його вплив на кліматичні зміни.

EOS SAT – це перше супутникове угруповання, орієнтоване на сільське господарство, серед компаній, що займаються дистанційним зондуванням Землі. EOS SAT дозволить скоротити викиди вуглекислого газу та розвивати стійке сільське господарство.

Наносупутник PolyITAN-HP-30 зробили в КПІ. Його завдання — провести науковий експеримент з дослідження ефективності теплових труб як основного елемента систем термостабілізації космічних апаратів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини