Facebook Pixel

Rolls-Royce продав рекордну кількість автомобілів в Україні

Компанія Rolls-Royce Motor Cars у 2019 році встановила рекорд продажів в Україні, збільшивши кількість замовлень клієнтів понад удвічі, як порівняти з 2018 роком. Про це заявили у пресслужбі Rolls-Royce Motor Cars Kyiv.

За даними ЗМІ, компанія продала в Україні 16 автомобілів.

Досягти такого показника Rolls-Royce Motor Cars змогла завдяки першому позашляховику — Cullinan, ціна якого складає $325 тис. — $500 тис. (з покращеною комплектацією). На нього припадає три чверті продажів у країні. Попитом користувався також флагман Phantom.

Крім цього, минулого року в Україні вперше продали вживані автомобілі за програмою Provenance Pre-Owned (реалізація авто з пробігом).

У компанії також відзначили, що з моменту становлення першого українського дилера Rolls-Royce (2004 рік) було продано понад 100 авто.

«Ми продовжимо дотримуватися своєї політики і не будемо ганятися за обсягами. Компанія залишиться дорогоцінною маленькою краплею у великому автомобільному океані».

Френк Тіманн

Френк Тіманн

Глава відділу корпоративних комунікацій в Східній Європі та Центральній Азії Rolls-Royce Motor Cars

Варто відзначити, що в усьому світі Rolls-Royce Motor Cars теж встановила рекорд. Вона продала 5152 автомобілів, що на 25% більше, ніж у 2018 році.


Rolls-Royce Motor Cars — англійська компанія, підрозділ BMW, що спеціалізується на випуску автомобілів класу люкс під маркою Rolls-Royce. Її заснували в 1904 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉