Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Франція оновлює небезпечні температурні рекорди, а в Україні прогнозується комфортна погода

Прогноз погоди у Франції та Україні

Прогноз погоди у Франції та Україні

Французька національна метеорологічна служба «Метео-Франс» повідомила, що в 38 департаментах країни оголошено «помаранчевий» ступінь погодної небезпеки через спеку.

Напередодні таке попередження стосувалося лише 16 департаментів.

prognoz-pogody-tsvet.jpg

За прогнозом «Метео-Франс», найближчими днями надзвичайна спека збережеться. Очікується, що у низці районів південного сходу країни в неділю, 17 липня, температура сягатиме 40 градусів. Загалом країною вона перевищить 30 градусів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Прогноз погоди у Франції у середині дня 17 липня.

prognoz-pogody.jpg

Передбачається, що найближчого понеділка, 18 липня, може виявитися найспекотнішим днем, коли-небудь зареєстрованим у Франції. На південному заході країни температура місцями сягатиме 42 градусів. 19 липня хвиля спеки почне поступово затихати на південному заході і дуже висока температура збережеться на частині північного сходу. Можливі грози в середу, 20 липня, як вважають метеорологи, можуть покласти край цій надзвичайній ситуації.

Раніше повідомлялося, що у південних містах країни Німі та Безьє зареєстровані історичні температурні рекорди з перевищенням 40 градусів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За даними українського Гідрометцентру, у країні 17 червня денна температура у більшості регіонів не перевищить 25 градусів.

prognoz-pogody-ukr.jpg


Коментарі

Всі новини