Facebook Pixel

Підвищення тарифів на воду з 1 січня не буде — НКРЕКП скасувала рішення

30 грудня НКРЕКП направила на доопрацювання власне рішення від 27.12, яким дозволила 32 водоканалам України підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення.

На сайті Нацкомісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг в рішенні від 27 грудня формулювання змінено на «Направлено для доопрацювання (коригування) питання про прийняття постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (уточнено)».

QuoteЗа даними «Укрінформу», голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський сьогодні на засіданні уточнив: «Під час оформлення рішення щодо вказаного питання з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкти. Крім цього, запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті, тому при їх оформленні виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів».

Нагадаємо, підвищення тарифів планувалось розбити на два етапи — з 1 січня 2023 року та з 1 липня 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉