Facebook Pixel

У Києві знизилися ціни на оренду квартир: скільки коштує зняти житло в кінці листопада

У Києві знизилася вартість оренди у листопаді. Винаймати житло в столиці стало в середньому дешевше на 9%. Ціни на квартири в різних районах традиційно відрізняються.

За даними на платформі оголошень M2bomber, наприкінці жовтня середня ціна оренди квартири в Києві становила 17 600 гривень, а 29 листопада вона становить 16 тисяч гривень.

Ціни на оренду квартир по районах Києва

Найдорожчу орендну плату за житло у жовтні було зафіксовано у Печерському районі. Це близько 29-30 тисяч гривень. Натепер ця цифра знизилася до 26 тисяч гривень.

Першість із дорожнечі квартир перейняв Шевченківський район. Середня вартість оренди квартири наразі тут становить 29,5 тисячі гривень.

Що стосується районів із найдешевшою орендною вартістю, то на першому місці традиційно розмістився Деснянський район – з орендою 11 тис. грн, а за ним – Дарницький та Дніпровський – 13 500 та 13 700 гривень відповідно.

У річному розрізі орендоване житло у столиці подорожчало. Лише за останній місяць ціни поповзли вниз, що тішить квартиронаймачів.

Ще на початку 2023 року середня вартість орендованих квартир у Києві становила 12 800 гривень, що –25% від сьогоднішньої вартості. Різниця в цінах не настільки велика, як у західних регіонах України, де протягом року відбувалося кілька хвиль напливу переселенців і місцеві власники квартир досі встановлюють цінники на квартири вдвічі вищі, ніж у довоєнний час.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉