Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Жителів Київщини будуть переселяти до інших регіонів: що про це відомо

Жителів Київської області почнуть переселяти. Фото: sobor.com.ua

Жителів Київської області почнуть переселяти. Фото: sobor.com.ua

Жителів Київської області можуть переселити до інших регіонів у разі критичної ситуації з енергопостачанням. Про це заявив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба.

За його словами, місцева влада оцінить ситуацію з пошкодженнями енергетичної інфраструктури, і, якщо питання щодо відновлення енергопостачання не вдасться швидко розв'язати, жителів області тимчасово можуть переселити до регіонів, де ситуація є стабільнішою.

Quote«Якщо ми розуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію не вдасться розв'язати швидко, є план щодо тимчасового переселення людей до регіонів, де ситуація є стабільнішою», — заявив Кулеба.

Також він наголосив, що напередодні зими місцева влада створила інтерактивну мапу, на якій люди можуть швидко побачити, де найближчий теплопункт.

Quote«У них усі охочі зможуть запастися теплим одягом і харчовими продуктами, зарядити мобільні телефони. Там ви зможете перечекати кризові моменти», – наголосив Кулеба.

Коли почнуть переселяти жителів Київської області

Варто зазначити, що переселення жителів Київської області до інших регіонів — це крайній захід. Як наголосив Кулеба у своєму зверненні 31 жовтня, наразі ніхто нікого не збирається нікуди переселяти.

Quote«У нас буде важкий вечір і, можливо, завтра буде важкий день. Але треба зберігати спокій. Ніхто нікуди не їде, ніхто нікого не збирається переселяти. Ми всі залишаємося на своїх місцях, працюємо, відбудовуємо нашу країну настільки, наскільки це можливо під час війни. Ми обов'язково вас сповіщатимемо про те, що відбувається з критичною інфраструктурою, і даватимемо план дій, якщо ситуація погіршуватиметься. Але зараз, на цей момент, сьогодні треба зберігати спокій і спокійно працювати, тримати свій фронт», — наголосив Кулеба.

Звернення очільника Київської ОВА Олексія Кулеби 31 жовтня щодо можливого переселення жителів області до інших регіонів

Your browser doesn't support HTML5 video.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини