Саакашвілі залишає Україну. Однак у Грузії йому не раді

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ в Україні й експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі прийняв рішення про повернення в Грузію. Про це йдеться в його відеозверненні.

Як заявив Саакашвілі, він робив серйозні помилки, коли керував країною. Однак пояснив це тим, що хотів кращого для грузинів. Саакашвілі вибачився за те, що робив багато помилок через те, що не зміг здійснити свої плани.

Telegram Logo

«Україна — мій другий дім. Свого часу я приїхав сюди з Грузії. Я завжди любив Україну ще зі студентства. У найважчий період саме Україна прийняла мене таким, який я є, без будь-яких умов і вимог. І я це дуже ціную. Я також дуже вдячний долі, яка дала мені можливість останні сім років відчувати це. І у нас достатньо часу, щоб все обдумати та переосмислити. Тепер з роками я вже знаю, як краще служити нашій країні, як уникнути помилок».

Михайло Саакашвілі

Михайло Саакашвілі

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ

За його словами, він вдячний грузинам за те, що зробили його учасником процесу будівництва грузинської держави. Саакашвілі додав, що за сім років відсутності в Грузії не було ні дня, щоб він не цікавився новинами Грузії.

«Я точно знаю: моя робота на посаді президента не була марною. І багато з того, що ми створили, досі збереглося та працює. Але водночас, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію та знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще. І кожен грузин може бути багатим, і це у нас вийде разом. Я повертаюся», — заявив Саакашвілі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Пізніше на своїй Facebook-сторінці Саакашвілі заявив, що у нього завжди буде два доми і що він допомагатиме двом країнам [Україні та Грузії — ред. The Page]. Також він додав, що ніколи не припиняв брати активну участь у політичному житті обох країн.

Quote«Я впевнений, що так буде і в майбутньому: де б я не був, я завжди буду вірним сином двох дружніх країн — Грузії та України. Я завжди допомагатиму двом своїм народам ставати ще краще, ще успішніше», — додав він.

Як відреагували на новину про повернення Саакашвілі в Грузії

За словами міністра юстиції Грузії Теї Цулукіані, країна вітає повернення Саакашвілі. Проте вже на кордоні його чекає процедура затримання та в'язниця, передає видання «Ехо Кавказу».

Quote«Михайло Саакашвілі перебуває у розшуку, і йому винесено ряд обвинувальних вироків, які можуть бути переглянуті, поки він перебуватиме у в'язниці», — заявила вона.

Контекст. У квітні 2020 року Зеленський запропонував експрезиденту Грузії стати віцепрем'єром з реформ в уряді України. Пізніше стало відомо про те, що Зеленський доручив Саакашвілі зайнятися питанням переговорів з Міжнародним валютним фондом.

Далі Саакашвілі призначили головою Виконавчого комітету Національної ради реформ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини