Facebook Pixel

Метінвест з 2022 року спрямував 1,2 млрд грн на Запоріжсталь

Метінвест направив 1,2 млрд на оновлення виробничого обладнання та очисних споруд «Запоріжсталі». З них у 2023 році було профінансовано 750 млн грн.

Про це пише пресслужба Метінвесту.

У 2024 році на «Запоріжсталі» передбачено реалізацію програми капітальних інвестицій на загальну суму близько 1 млрд грн. Програма спрямована на підтримку та модернізацію обладнання, впровадження функціональних програм з охорони праці та промислової безпеки, інформаційних технологій, соціальної сфери тощо.

«Як саме повномасштабне вторгнення вплинуло на діяльність «Запоріжсталі», краще за все скажуть цифри статистики. Виробничі показники комбінату за 2021 рік – 4,4 млн тонн чавуну, 3,7 млн тонн сталі та 3,2 млн тонн прокату – співставні із сукупними обсягами виробництва за два роки: 2022 та 2023 відповідно. Попри неповне завантаження виробничих потужностей, блекаути та терор з боку країни-агресора, ми продовжуємо реалізовувати інвестиційну програму з підтримки надійності обладнання, стабільно працювати та посилювати національну економіку на шляху до Перемоги», – зазначив генеральний директор «Запоріжсталі» Роман Слободянюк.

На що були спрямовані 1,2 млрд грн Метінвесту

Зокрема на «Запоріжсталі» за 2022-2023 рр. зроблено:

Ремонт агломашин аглофабрики, а також технологічне обслуговування та повний супровід фаховими службами газоочисних систем для забезпечення проєктних показників з очистки відхідних газів: від пилу до 30 мг/м3, по сірчистому ангідриду – нижче 400 мг/м3.

У доменному цеху капітально відремонтовано доменну піч №3.

Проведено капітальні ремонти повітронагрівачів №9 та №12, які працюють у комплексі з доменними печами комбінату.

Зроблено комплексний ремонт обладнання цеху гарячої прокатки: окрім прокатних станів, оновлено устаткування кліщових кранів та методичних печей. Оновлено механо-, енерго- та електрообладнання основних прокатних станів виробничого майданчика.Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉