Депутати зробили перший крок до підвищення ренти на руду

Фото: РБК-Україна

Фото: РБК-Україна

Верховна Рада 3 грудня прийняла в першому читанні скандальний законопроєкт №1210 про внесення змін до Податкового кодексу. Зокрема, він передбачає підвищення ренти на видобуток залізної руди. Водночас значення ренти і предмет оподаткування нею там зовсім не ті, які були, скажімо, погоджені в ході жорстких дебатів під час обговорення законопроєкту.

Цікаво, що податковий комітет ВР рекомендував до прийняття альтернативний проєкт №1210-1, однак він отримав лише 225 голосів замість 226 необхідних.

За словами голови податкового комітету Данила Гетманцева, перед другим читанням спірні норми законопроєкту будуть відкрито обговорюватися. Він пообіцяв внести до другого читання кілька компромісних поправок, зокрема вилучити норму про підвищення рентних ставок на видобуток газу. Про це повідомила LIGA.net.

Telegram Logo

Ставки ренти на видобуток залізної руди, за словами Гетманцева, повинні бути до другого читання визначені в розмірі, що компромісний для галузі і держави.

Контекст

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.