Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці зіпсували Путіну головне свято

Фото з сайту Укринформ

Фото з сайту Укринформ

Шабаш побєдобєсія в москві – день «зіпсованої перемоги». Українці зіпсували путіну головне свято. Жодної перемоги на військовому фронті. Немає кого і чого зарахувати до переліченого кремлівським начальником списку російських переможців та перемог.

Загалом для путіна підходить інший список російських імператорів – Павло І, Микола І, Микола ІІ. Він його може ідеально продовжити, можливо зі своїм оригінальним фіналом.

Ніхто із закордонних гостей не приїхав на путінське свято. А Президент Зеленський у цей час як гвоздь програми бере участь у саміті «Великої сімки», з якої путіна вигнали ще у 2014 році. А тепер таврують його як військового злочинця. А тут ще Президент США Байден підписав закон про ленд-ліз для України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

І оскільки саме українці зіпсували путіну його головне свято, чи не тому він уникав згадувати Україну в своєму виступі. Тут за Фрейдом, тільки навпаки — свідоме уникнення згадки про неприємне і засмучуюче явище. Кремлівського начальника Україна вже не лише дратує та викликає у нього агресію, вона його лякає. Він цього, напевно, ще не усвідомлює, але якщо боїться згадувати, значить реально боїться.

На додачу до всіх путінських проблем ще й літак «судного дня» не злетів. І авіаційний парад довелося скасовувати. Одні обломи. Але «судний день» путіна ще чекає.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Текст опубліковано за згодою автора

Оригінал

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини