Легальний гемблінг укотре довів, що дотримується найвищих стандартів прав людини

Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань

Фото: Pixabay

З перших днів російської агресії проти України міжнародні гемблінгові компанії разом з іншими компаніями з різних секторів економіки почали виводити свої бізнеси з ринку країни-агресора.

Увесь цивілізований світ об’єднався в єдиному прагненні підтримати Україну в найскладніший час її незалежної історії. Адже всі розуміють: нині вирішується не лише доля українського народу та держави, а й усієї міжнародної системи безпеки.

Іноземні гемблінгові компанії та асоціації допомагають українським біженцям, беруть участь в акціях протесту, проводять інформаційні кампанії проти страшної й несправедливої війни, яку веде росія.

Своєю підтримкою України світові організатори азартних ігор доводять, що вважають нашу боротьбу справедливою і вірять у перемогу українського народу.

Міжнародний гемблінг, залишивши російський ринок, показав, що загальнолюдські цінності – життя людини, її здоров'я, свобода, мирне життя – для нього понад усе.

Звісно, легальні гемблінгові компанії дбають про свою репутацію, бо вважають, що отримувати прибуток у будь-який спосіб – це не про чесний бізнес, а отже, є неприйнятним і для грального бізнесу. Адже сьогодні будь-які кошти, що працюють на економіку країни-агресора, сприяють росіянам у кривавій руйнівній війні проти України, допомагають вбивати український народ, зокрема дітей, тож є загрозою всьому західному світу.

Отже, сегмент бізнесу, який у всьому світі є предметом політичних спекуляцій, укотре довів, що дотримується найвищих стандартів прав людини й вважає, що ніхто не може порушувати ці права.

Топові гемблінгові компанії нині дійшли такого рівня свого розвитку, що насамперед дбають про репутацію і про те, щоб працювати та заробляти так, щоб не «забруднитися». Це показник зростання корпоративної культури гемблінг-індустрії.

У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: kolonka@thepage.ua

Читати на The Page