Facebook Pixel

КРАІЛ заборонить лудоману відвідувати гемблінгові сайти, якщо сім‘я отримує субсідію чи пільги ЖКП

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей заборонить гравцям відвідувати гральні заклади та брати участь в азартних іграх, якщо родина отримує субсидію чи пільги на сплату житлово-комунальних послуг.

Про це повідомила пресслужба Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Члени сімʼї лудомана першого ступеня споріднення, які отримують житлову субсидію від держави, можуть написати заяву до Комісії регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) з проханням обмежити його участь у гральних іграх.

Підставою обмеження необхідно вказати житлову субсидію чи пільги на сплату житлово-комунальних послуг, що вони отримують.

Що можна вказати під час вибору підстави на обмеження

  • про участь особи в азартних іграх (тривалість гри, здатність її припинити тощо) та їх вплив на гравця, його родинні відносини чи інші сфери життя;
  • яка підтверджує отримання гравцем (сім’єю) житлової субсидії чи пільг на сплату житлово-комунальних послуг;
  • про інші відомості, обставини, докази, які, на думку заявника, пфідтверджують обґрунтування підстави обмеження;
  • щодо мети застосування такого обмеження (для захисту фінансового стану особи / сім’ї, для уникнення негативних наслідків участі в азартних іграх тощо).

Формулювати обґрунтування необхідно чітко, вказувати конкретні факти та зв’язки між участю в азартних іграх і обраною підставою для обмеження.

Крім цього, додані до заяви документи мають бути засвідчені особою, якою вони подані (крім оригіналів).

Повна та достовірна інформація дозволить Комісії швидко визначити наявність обґрунтованих підстав, щоб ввести обмеження та внести відомості про особу до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та участь в азартних іграх.

Раніше The Page повідомляв, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) пропонує додати командирів батальйонів ЗСУ до переліку осіб, які можуть включати бійців у реєстр осіб, яким буде обмежений доступ до участі в азартних іграх.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉