Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Вбити двох зайців. Netflix вийшов в офлайн

Фото: Netflix

Фото: Netflix

Американський потоковий сервіс вперше орендував кінотеатр для своїх фільмів. Фактично Netflix врятував від закриття останній однозальний кінотеатр Нью-Йорка — Paris. І хоча такий крок може здатися дивним для потокового сервісу, свої кінотеатри Netflix потрібні відразу для двох цілей: залучення іменитих режисерів та отримання престижних кінопремій.

Докладніше. Netflix і раніше бронював кінотеатри для показу своїх фільмів, але ніколи не орендував їх на тривалий термін. Наявність власного кінотеатру допоможе сервісу продовжити роботу з відомими режисерами, такими як Мартін Скорсезе і Ноа Баумбах, пише TechCrunch. За даними видання Deadline, термін оренди складе 10 років.

«71-річний кінотеатр Paris багатий своєю спадщиною і залишається місцем унікального кінодосвіду. Ми надзвичайно пишаємося тим, що зберегли в Нью-Йорку це історичне місце, яке залишиться домом для любителів кіно».

Тед Сарандос

Тед Сарандос

Директор з контенту Netflix

ekpk6osu0aezew.jpg

До цього у Netflix були труднощі з виходом на великі екрани. Наприклад, сервіс не зміг домовитися з найбільшими американськими мережами AMC і Regal про прокат фільму Мартіна Скорсезе «Ірландець». Компанії висунули вимогу про ексклюзивне право показу на кілька тижнів. Netflix на це не пішов, так як передплатники сервісу не побачили б фільм відразу після виходу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ще однією причиною, яка підштовхнула Netflix вийти в офлайн, є можливість отримувати кінонагороди. Для цього фільм повинен знаходитися в прокаті мінімум тиждень. Власний кінотеатр вирішує відразу обидві проблеми стрімінгового сервісу.

Зупинятися на одному кінотеатрі Netflix не планує. Про купівлю ще одного – Egyptian Theatre в Лос-Анджелесі – сервіс вже веде переговори.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Що стосується історичного кінотеатру Paris в Нью-Йорку, тут Netflix планує не тільки показувати свої оригінальні фільми, але і проводити різні заходи. Цей кінотеатр почав працювати ще в 1948 році і є одним з найстаріших у США. Спочатку там показували лише французькі фільми, але з часом в прокаті стали з'являтися й інші картини.

Влітку 2019 року Paris оголосив про збитковість і закриття. Тоді Netflix домовився із власниками про прем'єрний показ у кінотеатрі фільму Ноа Баумбаха «Шлюбна історія».

ekpk2eku0aeeseu.jpg


Коментарі

Всі новини