Професійна премія у сфері моди Best Fashion Awards створює Фонд для підтримки номінантів та переможців.
Премію Best Fashion Awards засновано у 2010 році. 2021-го відбудеться дванадцята церемонія вручення. За ці роки BFA стала основним інструментом об'єктивного визначення лідерів української модної індустрії.
Фонд BFA надаватиме спеціальні гранти та премії номінантам та переможцям, а також ініціюватиме та підтримуватиме міжнародні активності. Він об'єднає всіх, хто вірить у перспективу української fashion-індустрії.

Першими амбасадорами Фонду Премії BFA стали:

Зоя Литвин. Фото: пресслужба BFA
Зоя Литвин – підприємниця та громадська діячка, засновниця Новопечерської школи, громадського союзу «Освіторія» та національної премії Global Teacher Prize Ukrainе.

Катерина Любчик. Фото: пресслужба BFA
Катерина Любчик – підприємниця, представниця парфумерного бренду Zielinski&Rozen в Україні, власниця ресторану Kritikos.

MONATIK. Фото: пресслужба BFA
MONATIK – музикант, композитор, автор, саундпродюсер, заслужений артист України, креатор Monatik Corporation.

Ольга Олексенко. Фото: пресслужба BFA
Ольга Олексенко – High Jewelry director Van Cleef & Arpels Україна, ювелірна експертка, меценатка.

Юлія Поліщук. Фото: пресслужба BFA
Юлія Поліщук – арт-продюсерка, кураторка, автор проєктів у галузі культури, моди та мистецтва.

Анастасія Цибуляк. Фото: пресслужба BFA
Анастасія Цибуляк – еко-активістка, засновниця Glossary Organic Products та фонду Glossary Foundation.