Віктор Пінчук домовився про реструктуризацію боргу «Інтерпайпу»

Компанія «Інтерпайп» подала документи до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) про проведення реструктуризації своєї заборгованості.

Відповідну інформацію комісія оприлюднила 15 серпня, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна». Хоча запит може бути офіційно пролонгований, SEC обіцяє оголосити результати досягнення Угоди про реструктуризацію 27 серпня. Очікуване підписання угоди відбудеться 29 серпня.

Реструктуризацію проводить холдингова компанія групи — кіпрська Interpipe Holdings Limited. Довірчим управителем від «Інтерпайпу» стала Анна Хоменко.

Компанія пропонує власникам своїх нот (бондів) номінальною вартістю $1000 кожна під 10,3% на загальну суму $200 млн з терміном погашення в 2017 році змінити зобов'язання компанії разом з випуском нових облігацій.

Нові ноти «Інтерпайп» пропонує випустити вартістю вже в $410,5 за $1000 основної суми існуючих облігацій під такі самі відсотки.

Загальна сума нових облігацій складе $82,1 млн на дату набрання чинності угоди про реструктуризацію.

Власники існуючих бондів номіналом $1000 отримають близько $108 в якості плати за реструктуризацію. Відсотки за новими облігаціями «Інтерпайп» зобов'язується сплачувати рівними частками кожні півроку.

Термін погашення нових облігацій — 31 грудня 2024 року. При цьому компанія зобов'язується в термін до 31 грудня 2023 року викупити нові облігації на суму $150 млн разом з нарахованими і невиплаченими відсотками.

В цілому «Інтерпайп» в рамках реструктуризації має намір збільшити обсяг випуску бондів з $330 до $430 млн.

Interpipe Holdings може випустити облігації на номінальну суму до $430 млн з відсотковою ставкою до 10,25% річних та терміном погашення $150 млн до 31 грудня 2023 року, а решти суми — до 31 грудня 2024 року.

Контекст

  • У лютому 2015 року компанія на тлі погіршення відносин України та РФ допустила дефолт за євробондами на $200 млн з терміном погашення в серпні 2017 році, припинивши виплачувати відсотки. Компанія також припинила обслуговувати кредити, запустивши серію дефолтів.
  • У липні 2015 року «Інтерпайп» пзапропонував комітетові кредиторів оновлений бізнес-план. Загальний борг «Інтерпайпу» перед кредиторами становить $1,3 млрд.

«Інтерпайп» входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб та є третім за величиною виробником цільнокатаних залізничних коліс у світі. У структурі компанії — п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Дніпросталь» під брендом «Інтерпайп Сталь». Кінцевим власником Interpipe є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його сім'ї.

Читати на The Page